Ningbo AOK TRADING CO., LTD është themeluar në 2013 vit, Fabrika e quajtur Ningbo PETER PAN AUTOMJET CO., LTD, ne jemi të specializuar në lloje të ndryshme të automjeteve elektrike zhvillimin dhe prodhimin, produktet tona kryesore është 3 ose 4 rrota skuter lëvizshmërisë, skuter elektrike, karrocë pushtet, dhe biçikletë elektrike me çelikut dhe të çojë-acid bateri, biçikleta elektrike me kornizë alumini dhe bateri litium, motor elektrik, shtytje skuter elektrike, skuter bilancit, unicycle, biçikletë, shkoni qerre, fëmijët biçikletë. shitur për klientët nga më shumë se 30 vende, të tilla si SHBA dhe Kanada, Hungaria, Brazili, Britania e Madhe, Norvegjia, Australia, Korea, Singapor, Rusia ,. etj

  • MS-013
  • 123

Arritje të reja

Feature Produkte

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Star