Factory best selling Lithium Battery Electric Bike (TDE-039S) Supply to Lithuania

Factory best selling
 Lithium Battery Electric Bike (TDE-039S) Supply to Lithuania

Short Description:


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

, , ,
Factory best selling Lithium Battery Electric Bike (TDE-039S) Supply to Lithuania Detail:

 

specification
Motor 250W High speed brushless DC motor
Battery 36V,10AH Li-ion battery
Charge AC 110V-240V  50/60HZ
Performance & Main components
Max.speed 25km/h (EU) or  32km/h(USA&Canada)
Tyres KENDA 20 “×1.75
Front fork hydraulic suspension
Brake Fornt disk brake / Rear disk-brake
Derailleur SHIMANO,6-speed
Packaging
N.W/G.W 24/28.5 KGS

 


Product detail pictures:

Factory best selling
 Lithium Battery Electric Bike (TDE-039S) Supply to Lithuania detail pictures


Factory best selling Lithium Battery Electric Bike (TDE-039S) Supply to Lithuania, The product will supply to all over the world, such as: , , ,


 • MOTOR BICICLETA 80 CC bixtreme@live.com Tel (222) 615 2831 ID 92*984731*1
  Envíos A TODO MEXICO-CENTRO Y SUR AMERICA BUSCAMOS DISTRIBUIDORES …  Elektrické skútry MINI-SCOOTER jsou malá, rychlá vozítka určená nejen pro volnočasovou zábavu, ale především pro rychlou přepravu osob v městském provozu. Velmi dobře zvládají i jízdu v terénu. Jsou proto vhodné i na vyjížďky do přírody. MINI-SCOOTER je velmi tichý, takže nerušíte zvěř, ani nikoho jiného.

  Ve městě Vám MINI-SCOOTER umožní rychlou přepravu bez čekání v kolonách. Šetřete proto náklady za naftu, benzin a MHD. S MINI-SCOOTER jezdíte za pouhých 15 haléřů / km. A pokud Vás cestou náhodou přepadne déšť, tak skútr jednoduše složíte a nastoupíte na MHD, kde jej uložíte pod sedadlo.

  Elektrické skútry MINI-SCOOTER mají systém rychlého složení a rozložení. Pohybem jedné páky ho složíte do kompaktního rozměru, který Vám umožní snadné přenášení či uskladnění, nebo uložení do kufru auta, v kanceláři pod stůl, ve škole pod školní lavici, doma za skříň, apod. Stejně jednoduchým způsobem ho pak složíte zpět a skútr bude opět připraven na další jízdu.

  Sedadlo je odnímatelné, můžete se tak sami rozhodnout, zda budete za jízdy sedět a nebo stát jako na koloběžce. Pokud by se Vám cestou vybila baterie, můžete dojet k nejbližší el. zásuvce pomocí odrážení nohou (jako na koloběžce). Nabíječka má velmi malé rozměry, proto ji můžete snadno vozit sebou. Na dojetí krátké vzdálenosti stačí 60 – 90 minut nabíjení, které si můžete zkrátit u šálku kávy a malého zákusku v blízké kavárně.

  MINI-SCOOTER dosahují rychlosti až 45km/hod a na jedno nabití baterie ujedete až 30km (v závislosti na náročnosti terénu a hmotnosti jezdce). Maximální nosnost těchto vozítek je 140kg, což už je pořádná zátěž, která svědčí o kvalitě a pevnostní odolnosti nosných prvků skútru.

  Skútr je možné opatřit úložným košem pro přepravu menších zavazadel nebo uložení nákupu. Dále jej můžete dovybavit sadou zpětných zrcátek a předním + zadním LED osvětlením pro bezpečný pohyb na veřejných komunikacích.

  Pro řízení MINI-SCOOTER není potřeba řidičský průkaz. Můžou na něm tedy jezdit i osoby mladší 15-ti let (pod dozorem dospělé osoby). Při řízení MINI-SCOOTER máte statut cyklisty. Při jízdě na veřejných komunikacích se tak musíte chovat a dodržovat silniční a bezpečnostní pravidla jako cyklisté.

  Více na www.thermowell.cz


  5 Stars By from -

  5 Stars By from -

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !