250W Brushless Motor Qytet E-Bike me Basket (EB-071)

250W Brushless Motor Qytet E-Bike me Basket (EB-071)

Përshkrim i shkurtër:

1.Motor: brushless motor shpërndarës 250W
2 .Battery: 36V12AH vulosur të çojë-acid bateri gjithë bateri me qark mbrojtjes elektrik
3.Dashboard: meter përbashkët 
4.Controller: kontrollues Brushless
5.Charger: AC 110V-240V 50 / 60Hz  
6.Charging kohë: 6- 8 ore
7.Lamp: LED

 


 • Dërgesë: nga ajri ose dërgesës detit për t'u këshilluar
 • Termi pagesës: T / T ose L / C në pamje
 • Moq: 50pcs
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  specifikim elektronike
  motor brushless motor qendër 250W
  bateri 36V12AH / 48V vulosur të çojë-acid bateri gjithë baterinë me qark të mbrojtjes elektrik
  baltëpritëse  metër të përbashkët
  kontrollues kontrollues brushless
  pagesë AC 110V-240V 50 / 60Hz
  koha tarifimit 6-8 orë
  llambë LED
  Performance & kryesore komponentët
  Shpejtesi maksimale 25 km / h (EU) 25km / h (USA & Canada); 32km / h (Europe)
  varg 40km (36V12AH)
  Max load 100KGS
  Goma 24 "x1.75
  ngjyra produkt kërkesës së klientit
  frenave Front V frenave
  pirun Front çeliku me pezullimin
  frenave rear Zgjerimi frenave
  Brake levë cut-off kur frenimit
  PAS me pedale
  mbyt Twist kontrollit shpejtësi inteligjente
  paketim
  paketimin Unit Secili në ngjyrë Box
  NW / GW 36 kg / 40 kg (36V12AH)
  Qty / Export kuti kartoni 1 pc / CTN
  Export kuti kartoni dimension 150 × 26 × 74cm
  enë
  1 x 20'footer sasi FCL 92 cope
  1 x 40'footer sasi FCL 184pcs
  1X40'HQ 202pcs
  Pjesë opsionale
   përkrenare + USD6.5
  Tool Kits + USD2

  Çmimi më sipër janë të bazuara në FOB Ningbo (Provinca Zhejiang, Kinë).

  Citimi është e vlefshme brenda 15 ditëve, ne rezervojmë të drejtën për të modifikuar çmimet nëse është e nevojshme.

  Çmimet e mësipërme janë për referencë vetëm, ajo është subjekt i konfirmimit tonë përfundimtar.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED
  • Phone: +86-574-63233860
  • E-mail: aok@chinaaok.com
  • Whatsapp: +86 18668295883

  Hetim Për çmimore

  Latest News

  • Looking forwarder to meeting with you at the exhibition o...

   Ningbo A-ok Trading Co.,Ltd will be as an exhibitor to participate the Interbike 2017 in Las Vegas ,Nevada at the Mandalay Bay Convention Center held September 20-22 ,2017 .  our booth number is 3299 , welcome new and...

  • Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website r...

   Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website revision success.Welcome new and old customers advice, we will be happy to help you!

  • Avantazhet e makinave elektrike

   Koha po vjen për makinën shumëpritur, efikase të gjitha-elektrike. Teknologjia është duke u përmirësuar me shpejtësi dhe, sipas disa prodhuesit, konsumatorët së shpejti do të ketë disa modele për të zgjedhur nga. makina elektrike kanë ...

  • Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Që nga viti 2016, objektivi ynë ka qenë i konfirmuar për të zhvilluar më shumë lloje të 3-rrota dhe 4-wheel skuter, për përvojën më të mirë të konsumatorëve, dhe ne premtimin për të nisur produkte të reja çdo abonim dhe sugjerime year.Your do të jetë ...