250W36V Lithium Battery Electric Bike (TDE-035D)

250W36V Lithium Battery Electric Bike (TDE-035D)

Përshkrim i shkurtër:

Motor: 250W brushless shpejtësi të lartë motor DC

Battery: 36V, 8AH Li-ion bateri

Ngarkues: AC 110V-240V 50 / 60Hz


 • Kushtet e pagesës: 100% T / T paraprakisht për të filluar prodhimin, kur ju blej mostër.
 • Kohë për dorëzim: 45 ~ 50 ditë
 • Certifikata: EN15194 / CE / ISO
 • Moq: 30 copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Specifikim
  motor 250W me shpejtësi të lartë brushless motor DC
  bateri 36V, 8AH Li-ion
  pagesë AC 110V-240V 50 / 60Hz
  P ERFORMANCA & komponentet kryesore
  Shpejtesi maksimale 25 km / h (BE) ose 32km / h (USA & Canada)
  Goma Kenda 700 × 40C
  pirun Front Aly
  frena Fornt disk frenave / Rear disk-frena
  Derailleur SHIMANO, 21-speed
  paketim
  NW / GW 24/27 KGS
   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED
  • Phone: +86-574-63233860
  • E-mail: aok@chinaaok.com
  • Whatsapp: +86 18668295883

  Hetim Për çmimore

  Latest News

  • Looking forwarder to meeting with you at the exhibition o...

   Ningbo A-ok Trading Co.,Ltd will be as an exhibitor to participate the Interbike 2017 in Las Vegas ,Nevada at the Mandalay Bay Convention Center held September 20-22 ,2017 .  our booth number is 3299 , welcome new and...

  • Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website r...

   Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website revision success.Welcome new and old customers advice, we will be happy to help you!

  • Avantazhet e makinave elektrike

   Koha po vjen për makinën shumëpritur, efikase të gjitha-elektrike. Teknologjia është duke u përmirësuar me shpejtësi dhe, sipas disa prodhuesit, konsumatorët së shpejti do të ketë disa modele për të zgjedhur nga. makina elektrike kanë ...

  • Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Që nga viti 2016, objektivi ynë ka qenë i konfirmuar për të zhvilluar më shumë lloje të 3-rrota dhe 4-wheel skuter, për përvojën më të mirë të konsumatorëve, dhe ne premtimin për të nisur produkte të reja çdo abonim dhe sugjerime year.Your do të jetë ...