350W Foldable Electric Scooter Lëvizshmërisë (MS-013)

350W Foldable Electric Scooter Lëvizshmërisë (MS-013)

Përshkrim i shkurtër:

1.Motor: brushless motor shpërndarës 350W  
2 .Battery: 48V 12Ah Tianneng bateri litium brand
3.Dashboard: meter LCD
4.Controller: kontrollues Brushless
5.Charger: 110V -240V 50 / 60HZ 
6.Charging kohë: 6hours
 

 • Dërgesë: nga ajri ose dërgesës detit për t'u këshilluar
 • Termi pagesës: T / T ose L / C në pamje
 • Moq: 20PCS
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  specifikim elektronike
  motor brushless motor qendër 350W
  bateri 48V 12Ah Tianneng bateri litium brand
  baltëpritëse metër LCD
  kontrollues kontrollues brushless
  pagesë 110V-240V 50 / 60HZ
  koha tarifimit 6 orë
  Performance & kryesore komponentët
  Shpejtesi maksimale 18km / h
  varg  rreth 30 km (distanca nga pesha riders, terrenit, rrugë sufurface etj)  
  Max load 80KGS
  Gomat (rear) 10inch
  ngjyra produkt kërkesës së klientit
  Gomat (front) 8inch
  pirun Front   Alumin me pezullimin
  frenave rear frenave daulle
  kënd ngjitje <= 15 度
  mbyt Twist kontrollit shpejtësi inteligjente
  Shpejtësia reverse max 4 km / h
  Me veshje të kundërt 
  paketim
  paketimin Unit Secili në ngjyrë Box
   paketim Secili në një kuti kartoni
  NW / GW  90kgs / 110kgs (48V20AH)
  Qty / Export kuti kartoni 1 pc / CTN
  Export kuti kartoni dimension 147X69X78CM
  enë
  1 x 20'footer sasi FCL 20pcs
  1 x 40'footer sasi FCL 48pcs
  1X40'HQ 72pcs

   

  Çmimi më sipër janë të bazuara në FOB Ningbo (Provinca Zhejiang, Kinë).

  Citimi është e vlefshme brenda 15 ditëve, ne rezervojmë të drejtën për të modifikuar çmimet nëse është e nevojshme.

  Çmimet e mësipërme janë për referencë vetëm, ajo është subjekt i konfirmimit tonë përfundimtar.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED
  • Phone: +86-574-63233860
  • E-mail: aok@chinaaok.com
  • Whatsapp: +86 18668295883

  Hetim Për çmimore

  Latest News

  • Looking forwarder to meeting with you at the exhibition o...

   Ningbo A-ok Trading Co.,Ltd will be as an exhibitor to participate the Interbike 2017 in Las Vegas ,Nevada at the Mandalay Bay Convention Center held September 20-22 ,2017 .  our booth number is 3299 , welcome new and...

  • Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website r...

   Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website revision success.Welcome new and old customers advice, we will be happy to help you!

  • Avantazhet e makinave elektrike

   Koha po vjen për makinën shumëpritur, efikase të gjitha-elektrike. Teknologjia është duke u përmirësuar me shpejtësi dhe, sipas disa prodhuesit, konsumatorët së shpejti do të ketë disa modele për të zgjedhur nga. makina elektrike kanë ...

  • Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Që nga viti 2016, objektivi ynë ka qenë i konfirmuar për të zhvilluar më shumë lloje të 3-rrota dhe 4-wheel skuter, për përvojën më të mirë të konsumatorëve, dhe ne premtimin për të nisur produkte të reja çdo abonim dhe sugjerime year.Your do të jetë ...