Rreth Nesh -. Ningbo AOK TRADING CO, LTD

Rreth nesh

NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED was established in 2013 year ,  we’re specialized in  various types of  electric vehicle developing and manufacturing , our main products is 3 or 4 wheel mobility scooter ,electric scooter ,power wheelchair , and electric bike with steel frame and lead-acid battery ,electric bicycle with aluminum frame and lithium battery ,electric motorcycle,electric push scooter,balance scooter,unicycle,bicycle, go cart,kids bike.  sold to customers from more than 30 countries, such as U.S.A  and Canada , Hungary , Brazil, U.K , Norway , Australia, Korea, Singapore ,Russia,. etc.

A-OK është një kompani e certifikuar SGS, dhe të certifikuara me ISO ndërkombëtare 9001: 2000 standardeve të sigurimit të cilësisë, duke këmbëngulur në politikën e "mbijetesës nga cilësisë, zhvillimin nga ana e kredibilitetit", ne kemi ndërtuar një ekip të mirë të kontrollit të cilësisë në fillim të 2013year, ne kemi më shumë se 8pcs e QC profesionale që ka punuar në makinë elektrike për më shumë se 5 vjet, ne kemi aftësi të fortë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë. Pajisje të avancuar, makineritë dhe me përvojë QC garantuar cilësinë tonë. Prodhimet tona tani janë duke u etiketuar private për shumë kompani të famshme në mbarë botën.

Fabrika është e vendosur në Ningbo, Kinë, e cila është mbyllur në portin detar Ningbo dhe është rreth 2 orë me makinë në Shangai apo Hangzhou aeroport.

A-OK merr "njerëzit e parë" dhe "cilësia është jeta" si standardin e saj të prodhimit dhe qëllimin. Mirë se vini OEMs / ODMs klientët nga e gjithë bota të bashkohen me ne dhe krijon dorë madhështi në dorë!

NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED was eastablished in 2013 year , The factory named NINGBO XIAOFEIXIA VEHICLE co.,ltd , we’re specialized in    various types of  electric vehicle developing and manufacturing , our main products is 3 or 4 wheel mobility scooter ,electric scooter ,power wheelchair , and electric bike with steel frame and lead-acid battery ,electric bicycle with aluminum frame and lithium battery ,electric motorcycle,electric push scooter,balance scooter,unicycle,bicycle, go cart,kids bike.  sold to customers from more than 30 countries, such as U.S.A  and Canada , Hungary , Brazil, U.K , Norway , Australia, Korea, Russia,. etc.

A-OK eshte nje kompani e certifikuar SGS, është i certifikuar me ISO ndërkombëtare 9001: 2000 standarde sigurimit të cilësisë, duke këmbëngulur në politikën e "mbijetesës nga cilësisë, zhvillimin me kredibilitet", ne kemi ndërtuar një ekip të mirë të kontrollit të cilësisë, ne kemi më shumë se 10pcs i QC profesionale që ka punuar në makinë elektrike për më shumë se 5 vjet, ne kemi aftësi të fortë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë. Pajisje të avancuar, makineritë dhe me përvojë QC garantuar cilësinë tonë. Prodhimet tona tani janë duke u etiketuar private për shumë kompani të famshme në mbarë botën.

Fabrika është e vendosur në Ningbo, Kinë, e cila është mbyllur në portin detar Ningbo dhe është rreth 2 orë me makinë në Shangai apo Hangzhou aeroport.

A-OK merr "njerëzit e parë" dhe "cilësia është jeta" si standardin e saj të prodhimit dhe qëllimin. Mirë se vini OEMs / ODMs klientët nga e gjithë bota të bashkohen me ne dhe krijon dorë madhështi në dorë!


WhatsApp Online Chat !