Na Kontaktoni -. Ningbo AOK TRADING CO, LTD

Na kontaktoni

NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED

Adresë

Room 1314,4# Building, Mengxiang Apartment,

Century City, Hangzhou Bay New Zone,

Ningbo, Zhejiang Province .China

 

E-mail

 

aok@chinaaok.com

 

telefon

 

Whatsapp: +86 18668295883

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


Na kontaktoni

 • NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED
 • Phone: +86-574-63233860
 • E-mail: aok@chinaaok.com
 • Whatsapp: +86 18668295883

Hetim Për çmimore

Latest News

 • Looking forwarder to meeting with you at the exhibition o...

  Ningbo A-ok Trading Co.,Ltd will be as an exhibitor to participate the Interbike 2017 in Las Vegas ,Nevada at the Mandalay Bay Convention Center held September 20-22 ,2017 .  our booth number is 3299 , welcome new and...

 • Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website r...

  Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website revision success.Welcome new and old customers advice, we will be happy to help you!

 • Avantazhet e makinave elektrike

  Koha po vjen për makinën shumëpritur, efikase të gjitha-elektrike. Teknologjia është duke u përmirësuar me shpejtësi dhe, sipas disa prodhuesit, konsumatorët së shpejti do të ketë disa modele për të zgjedhur nga. makina elektrike kanë ...

 • Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

  Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

  Që nga viti 2016, objektivi ynë ka qenë i konfirmuar për të zhvilluar më shumë lloje të 3-rrota dhe 4-wheel skuter, për përvojën më të mirë të konsumatorëve, dhe ne premtimin për të nisur produkte të reja çdo abonim dhe sugjerime year.Your do të jetë ...