Electric Bicycle (EB-008)

Electric Bicycle (EB-008)

Përshkrim i shkurtër:

 

1.Motor: brushless motor shpërndarës 250W / 350W / 500W                                   
2 .Battery: 36V12AH / 48V12Ah / 20Ah mbyllur bateri të çojë-acid
    All bateri me qark mbrojtjes elektrik
3.Dashboard: meter zakonshme apo LCD     
4.Controller: kontrollues Brushless
5.Charger: AC 110V-240V 50 / 60Hz
6.Charging kohë: rreth 8 orë        
7.Lamp: llambë e zakonshme  

 • Dërgesë: nga ajri ose dërgesës detit për t'u këshilluar
 • Termi pagesës: T / T ose L / C në pamje
 • Moq: 20PCS
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  specifikim elektronike
  motor brushless motor qendër 250W / 350W / 500W
  bateri 36V12AH / 48V12Ah / 20Ah mbyllur bateri të çojë-acid
  baltëpritëse  meter përbashkët apo LCD
  kontrollues kontrollues brushless
  pagesë AC 110V-240V 50 / 60Hz
  koha tarifimit rreth 8 orë
  llambë llambë e zakonshme
  Performance & kryesore komponentët
  Shpejtesi maksimale 25 km / h (BE) ose 32km / h (USA & Canada) 
  varg 40km (36V12AH); 50 km (48V12AH) 70km (48V20AH)
  Max load 120KGS
  Goma 16 "* 2,5 ose 18" x2.5
  ngjyra produkt kërkesës së klientit
  frenave Front frenave daulle
  pirun Front çeliku me pezullimin ose presion hidraulik
  frenave rear Zgjerimi frenave
  Brake levë cut-off kur frenimit
  PAS me pedale
  mbyt Twist kontrollit shpejtësi inteligjente
  paketim
  paketimin Unit Secili në ngjyrë Box
  NW / GW 40 kg / 44 kg (36V12AH)
  Qty / Export kuti kartoni 1 pc / CTN
  Export kuti kartoni dimension 155 cm 32 cm 100CM
  enë
  1 x 20'footer sasi FCL 55 copë
  1 x 40'footer sasi FCL 119pcs
  1X40'HQ 132pcs
  Pjesë opsionale
  Remote Alarm + USD5.5
  Motor Lock + USD2.5
   përkrenare + USD6.5
  Tool Kits + USD2

   Çmimi më sipër janë të bazuara në FOB Ningbo (Provinca Zhejiang, Kinë).

   Citimi është e vlefshme brenda 15 ditëve, ne rezervojmë të drejtën për të modifikuar çmimet nëse është e nevojshme.

   Çmimet e mësipërme janë për referencë vetëm, ajo është subjekt i konfirmimit tonë përfundimtar.

  Product Trego

  EB-008-1 EB-008-2 EB-008-3 EB-008-4 EB-008-5 EB-008-6 EB-008-7


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED
  • Phone: +86-574-63233860
  • E-mail: aok@chinaaok.com
  • Whatsapp: +86 18668295883

  Hetim Për çmimore

  Latest News

  • Looking forwarder to meeting with you at the exhibition o...

   Ningbo A-ok Trading Co.,Ltd will be as an exhibitor to participate the Interbike 2017 in Las Vegas ,Nevada at the Mandalay Bay Convention Center held September 20-22 ,2017 .  our booth number is 3299 , welcome new and...

  • Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website r...

   Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website revision success.Welcome new and old customers advice, we will be happy to help you!

  • Avantazhet e makinave elektrike

   Koha po vjen për makinën shumëpritur, efikase të gjitha-elektrike. Teknologjia është duke u përmirësuar me shpejtësi dhe, sipas disa prodhuesit, konsumatorët së shpejti do të ketë disa modele për të zgjedhur nga. makina elektrike kanë ...

  • Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Që nga viti 2016, objektivi ynë ka qenë i konfirmuar për të zhvilluar më shumë lloje të 3-rrota dhe 4-wheel skuter, për përvojën më të mirë të konsumatorëve, dhe ne premtimin për të nisur produkte të reja çdo abonim dhe sugjerime year.Your do të jetë ...