FAQs -. Ningbo AOK TRADING CO, LTD

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A mund të marr disa mostra?

Po, ne jemi të nderuar që të ju ofrojë mostrave për kontrollin e cilësisë, por ajo do të shtojë kosto shtesë dhe koston e transportit detar me postë.

A mund të përzierje modele të ndryshme në një enë?

Po, modeli të ndryshme mund të jenë të përziera në një enë.

A mund ta përdorim logon tonë dhe çka në lidhje me ngjyra?

Po, çdo logo, afishe ose ngjyra është e pranueshme, ne mund të prodhojnë biçikletë përputhje me kërkesat tuaja.

Çfarë pagesës ju pranoni?

Praktika jonë e zakonshme për pagesën janë L / C, T / T, Western Union.

Çfarë është kohën e dorëzimit?

Koha jonë dorëzimit është 15 ditë pune për mostra, 25 ~ 30 ditë për sasi të mëdha.

Çfarë është moq juaj për këtë skuter lëvizshmërisë?

Moq për këtë skuter lëvizshmërisë është 20 copë.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !