Lëvizshmërisë Scooter me LED Light (ES-017)

Lëvizshmërisë Scooter me LED Light (ES-017)

Përshkrim i shkurtër:

1.Motor: brushless shpërndarës motor 350W / 500W
2 .Battery: 48V / 60V12Ah / 20Ah vulosur të çojë-acid bateri gjithë bateri me qark mbrojtjes elektrik
3.Dashboard: meter përbashkët
4.Controller: kontrollues Brushless
5.Charger: 110V-240V 50 / 60HZ
6.Charging kohë: rreth 8hours
7.Lamp: llambë e zakonshme

 


 • Dërgesë: nga ajri ose dërgesës detit për t'u këshilluar
 • Termi pagesës: T / T ose L / C në pamje
 • Moq: 50pcs
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  specifikim elektronike
  motor  ndryshe motor shpejtësi brushless 350W / 500W
  bateri  48V / 60V 12Ah 12Ah / 20Ah mbyllur bateri të çojë-acid bateri gjitha me qark të mbrojtjes elektrik
  baltëpritëse  metër të përbashkët
  kontrollues kontrollues brushless
  pagesë 110V-240V 50 / 60HZ
  koha tarifimit  rreth 8hours
  llambë  llambë e zakonshme
  Performance & kryesore komponentët
  Shpejtesi maksimale  25 km / h (USA & Canada); 32km / h (Europe)
  varg 50 km (48V12AH) 70km (48V20AH)   
  Max load 120KGS
  Goma 16 "x2.5 /16"*3.0/18"*2.5
  ngjyra produkt kërkesës së klientit
  frenave Front frenave daulle
  pirun Front  presioni hidraulike
  frenave rear Zgjerimi frenave
  Brake levë cut-off kur frenimit
  PAS  me pedale
  mbyt Twist kontrollit shpejtësi inteligjente
  paketim
  paketimin Unit Secili në një kuti kartoni
  NW / GW 50kgs / 56kgs (48V12AH) 76kgs / 80kgs (48V 20AH)
  Qty / Export kuti kartoni 1 pc / CTN
  Export kuti kartoni dimension 160X36X100CM
  enë
  1 x 20'footer sasi FCL 60pcs
  1 x 40'footer sasi FCL 102pcs
  1X40'HQ 102pcs
  Pjesë opsionale
  Remote Alarm + USD5.5
    Motor Lock + USD2.5
   përkrenare + USD6.5
  Tool Kits + USD2

  Çmimi më sipër janë të bazuara në FOB Ningbo (Provinca Zhejiang, Kinë).

  Citimi është e vlefshme brenda 15 ditëve, ne rezervojmë të drejtën për të modifikuar çmimet nëse është e nevojshme.

  Çmimet e mësipërme janë për referencë vetëm, ajo është subjekt i konfirmimit tonë përfundimtar.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • NINGBO A-OK VEHICLE CO.,LIMITED
  • Phone: +86-574-63233860
  • E-mail: aok@chinaaok.com
  • Whatsapp: +86 18668295883

  Hetim Për çmimore

  Latest News

  • Looking forwarder to meeting with you at the exhibition o...

   Ningbo A-ok Trading Co.,Ltd will be as an exhibitor to participate the Interbike 2017 in Las Vegas ,Nevada at the Mandalay Bay Convention Center held September 20-22 ,2017 .  our booth number is 3299 , welcome new and...

  • Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website r...

   Warmly congratulate NingBo A-ok Trading Co.,ltd website revision success.Welcome new and old customers advice, we will be happy to help you!

  • Avantazhet e makinave elektrike

   Koha po vjen për makinën shumëpritur, efikase të gjitha-elektrike. Teknologjia është duke u përmirësuar me shpejtësi dhe, sipas disa prodhuesit, konsumatorët së shpejti do të ketë disa modele për të zgjedhur nga. makina elektrike kanë ...

  • Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Plani ynë i ri për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

   Që nga viti 2016, objektivi ynë ka qenë i konfirmuar për të zhvilluar më shumë lloje të 3-rrota dhe 4-wheel skuter, për përvojën më të mirë të konsumatorëve, dhe ne premtimin për të nisur produkte të reja çdo abonim dhe sugjerime year.Your do të jetë ...